Čakajte...

Ďalšie služby

Výmena bočných a zadných skiel na aute

Čelné sklá síce potrebujú výmenu alebo opravu zo všetkých okien na automobile najčastejšie, no niekedy sa nevyhnete ani rozbitému zadnému alebo bočnému autosklu. Aj v takých prípadoch EUROP-AUTOSKLO Pezinok, s.r.o. zabezpečuje kompletný servis a odbornú prácu za výhodné ceny.

Bezpečnostné pieskovanie autoskiel Cebia

Chcete znížiť riziko odcudzenia Vášho auta o 96%? Pomocou technológie SOZ OCIS EUROVIN si môžete pasívne chrániť Vaše vozidlo. EUROP-AUTOSKLO Pezinok, s.r.o. poskytuje službu bezpečnostného pieskovania autoskiel Cebia. Princíp spočíva v tom, že na všetky sklá vypieskujeme VIN číslo automobilu, čo Vaše auto prakticky znehodnotí pre potenciálneho zlodeja, ktorý by v prípade odcudzenia musel všetky sklá vymeniť. Vaše auto zároveň zaregistrujeme do medzinárodnej databázy Cebia, ktorá pomáha hľadať odcudzené vozidlá. Viac informácií o tomto systéme nájdete aj na stránke www.cebia.cz.

Cena za pieskovanie všetkých skiel a registráciu do databázy je 90 EUR.


Dohodnite si termín opravy v EUROP-AUTOSKLO Pezinok

Zavolajte nám na číslo +421 905 423 134 alebo 033/641 36 40, alebo nám pošlite Vaše kontaktné údaje aj s bližšími informáciami o aute a poškodení cez WhatsApp, Signal alebo e-mail, a my sa Vám ozveme späť.

Zabezpečenie havarijného poistenia alebo pripoistenia čelného skla

V spolupráci s partnerskými maklérskymi spoločnosťami našim partnerom poskytujeme možnosť havarijného poistenia alebo pripoistenia čelného skla.

Chcete vedieť viac. Kontaktujte nás, prosím