Čakajte...

KALIBRÁCIA ASISTENČNÝCH SYSTÉMOV ADAS

ADAS, alebo Advanced Driver Assistance System je skratka označujúca elektronické asistenčné systémy, ktoré v moderných automobiloch pomáhajú uľahčovať riadenie motorového vozidla. Medzi najbežnejšie systémy ADAS patrí napríklad dažďový senzor, senzor automatického svietenia, sledovanie jazdného pruhu, automatické núdzové brzdenie, sledovanie mŕtveho uhla, asistent nočného videnia či automatické ovládanie vzdialenosti. Senzory monitorujúce okolie auta sú umiestnené na rôznych miestach po celom obvode auta, a ich absolútna presnosť je nevyhnutná pre zachovanie bezpečnosti a pohodlia pri šoférovaní.

Kamery, radary, LIDARy a senzory na vašom osobnom automobile musia preto byť rekalibrované nielen pri ich výmene, ale aj pri každom zásahu do vozidla, ktoré môže ovplyvniť ich presnosť, vrátane výmeny čelného skla, výmeny pneumatík, nárazníkov či opravy odpruženia. Bez odbornej kalibrácie systémov ADAS totiž hrozí, že auto nebude schopné správne držať pozíciu v jazdnom pruhu či vzdialenosť od okolitých áut.

V EUROP-AUTOSKLO Pezinok, s.r.o. vám preto pri každej výmene čelného skla vykonáme kalibráciu senzorov ADAS certifikovaným systémom TEXA priamo v našich priestoroch v Pezinku.Dohodnite si termín opravy v EUROP-AUTOSKLO Pezinok

Zavolajte nám na číslo +421 905 423 134 alebo 033/641 36 40, alebo nám pošlite Vaše kontaktné údaje aj s bližšími informáciami o aute a poškodení cez WhatsApp, Signal alebo e-mail, a my sa Vám ozveme späť.

Chcete vedieť viac. Kontaktujte nás, prosím