Čakajte...

O SPOLOČNOSTI EUROP-AUTOSKLO Pezinok, s.r.o.

30 rokov skúseností s opravou a výmenou autoskiel

EUROP-AUTOSKLO Pezinok, s.r.o. je rodinná firma pôsobiaca v oblasti opravy a výmeny autoskiel a starostlivosti o automobily už viac ako 30 rokov. Našimi rukami prešli už tisícky áut, a naši spokojní a vracajúci sa zákazníci sú najlepším dôkazom našej kvalitnej a zodpovednej práce.

Našim zákazníkom poskytujeme individuálny prístup a odbornú opravu a výmenu autoskla, vrátane vykonania obhliadky a komunikácie s poisťovňou, na všetky typy osobných aj nákladných áut, autobusov, technických vozidiel či veteránov. Vďaka starostlivo budovanej dodávateľskej sieti dokážeme zohnať väčšinu autoskiel všetkých typov (solárne, vyhrievané, …) za skvelé ceny a v expresne rýchlom dodacom čase.

Vaše vozidlo ako z výrobnej linky

Pri našej práci používame iba overený tovar originálnej kvality od výrobcov dodávajúcich sklá priamo automobilkám a autorizovaným servisom. Autosklá, ktoré montujeme sú vďaka tomu na rovnakej kvalitatívnej úrovni ako tie, ktoré dostanete v autorizovanom servise vašej automobilky.
Vďaka moderným technológiám a kalibračným sústavám, ktoré v servise používame, pre autá disponujúce systémami asistencie riadenia ADAS (napr. sledovanie jazdných pruhov či adaptívny tempomat) zabezpečujeme pri výmene skla aj nevyhnutnú kalibráciu senzorov.
Vaše auto teda výmenou čelného skla u nás nestratí nič na svojej pôvodnej kvalite, bezpečnosti alebo pohodlí.

Neostanete bez auta ani minútu

Výmena čelného skla môže trvať až do 4 hodín, preto našim zákazníkom ponúkame službu náhradného vozidla, vďaka ktorému nemusíte počas výmeny čakať v servise alebo sa spoliehať na Vašich blízkych. Spýtajte sa na dostupnosť už pri dohadovaní termínu výmeny a naše náhradné vozidlo budete môcť využívať bezplatne počas celej dĺžky výmeny skla u nás.

Moderné a bezpečné priestory v širšom centre mesta

Všetky služby súvisiace s opravou, výmenou a starostlivosťou o autosklá poskytujeme v našej dielni na Šeknvickej ceste v blízkej dostupnosti centra aj hlavných dopravných spojov s mestom a okolitými obcami Modra, Šenkvice, Senec, ale aj Bratislavou. Náš autoservis je vybavený modernými a certifikovanými technológiami, vďaka ktorým môžeme dlhodobo udržiavať stabilnú kvalitu služieb a starostlivosti o autá za všetkých poveternostných podmienok.

Priestory areálu chráni 24-hodinová strážna služba, vďaka ktorej bude Vaše auto v bezpečí aj v čase, keď na ňom zrovna nepracujeme.

Stabilný a dlhodobý partner fyzických aj právnických osôb

Našim dlhodobým a vracajúcim sa zákazníkom poskytujeme výhodné služby za bezkonkurenčné ceny. Ak ako podnikateľ disponujete flotilou osobných či nákladných automobilov a hľadáte dlhodobého dodávateľa služieb opravy, výmeny a údržby autoskiel, informujte sa u nás o možnostiach dlhodobého partnerstva za zvýhodnených podmienok.

Partneri všetkých poisťovní a poskytovateľov operatívnych lízingov

Autoservis EUROP-AUTOSKLO Pezinok, s.r.o. je zmluvným partnerom všetkých poisťovní poskytujúcich havarijné poistenie na Slovensku. Na kompletné zrealizovanie bezhotovostnej výmeny autoskla z havarijného poistenia Vám preto stačí jedna návšteva v dohodnutom termíne u nás. O všetku potrebnú dokumentáciu, obhliadku aj komunikáciu s poisťovňou sa už postaráme my.

Spolupracujeme tiež s najväčšími poskytovateľmi operatívnych lízingov LeasePlan, Business Lease, Arval a ďalšími.

Chcete vedieť viac. Kontaktujte nás, prosím